Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Anketi Sonuçları

10 Mayıs 2018

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerine yönelik olarak 3-10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilen 8383 kişinin katıldığı Türkiye geneli seçim anketimiz tamamlanmıştır.

Türkiye genelinde 294.000 kişinin katıldığı seçim anketinin akabinde Cumhurbaşkanı adaylarının netleşmiş olduğu 3-10 Mayıs tarihlerinde internet üzerinden onlineveri anket yazılımı ile 8383 kişinin katıldığı seçim anketimiz tamamlanmıştır.

Ankette halkın 24 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri ile ilgili oy eğilimleri tespit edilmiş olup vatandaşların Ülke genelinde, İllerinde ve bireysel olarak hayatlarında ne gibi sorunlar yaşadıkları sorgulanmıştır. 

294.000 kişinin katıldığı ankete göre ön plana çıkan bedelli askerlik, işsizlik ve eğitim ile ilgili detaylı sorgulamaların da yer aldığı Anket sonuçlarımız 17 Mayıs 2018 tarihinde web sitemizden yayınlanacaktır.

Öncelikle araştırmalarımıza katılım sağlayan siz değerli katılımcılarımıza en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunuyor 24 Haziranda gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. 

Ersin Öztürk Sosyolog

GÜNDEM

E-bülten Aboneliğine Katıl

Araştırma sonuçları ve güncel anketlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize katılın.