Konya Medya ve Siyaset Araştırması

Ersin Öztürk tarafından, Gündem kategorisinde 12.03.2016 tarihinde paylaşıldı.

ANKETE KATIL

 

Asarda olarak Konya genelinde gerçekleştirdiğimiz Medya ve siyaset konulu anket çalışmamızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mahallelerde yüzyüze ve online ortamda gerçekleştirilen anketimizde Konya’da medya izlenirlik ve Konya ile ilgili yerel gündemi hangi medya araç ve kanallarından takip edildiği, belediyelerden ve belediye başkanlarımızdan memnuniyet ile birlikte siyasi eğilimler tespit edilecektir.

Bağımsız bir araştırma firması olan Asarda yaptığı araştırmalar ile Konya’nın ve Konya halkının sorun ve isteklerini sürekli gündeme getirerek çözüm önerileri sunmuş ve muhataplar nezdinde farkındalık uyandırmaya çalışmıştır. Yaptığı tüm araştırmalarda tarafsızlık ilkesinden asla taviz vermemiş ve elde ettiği veriler eşliğinde doğru bilgiler ile kamuoyunu her zaman doğru yönlendirmiştir.

Aldığı hizmetin her zaman en kalitelisini hak eden halkımız için her zaman araştırmacı yaklaşımları ile sorunları yerinde tespit ederek doğru stratejiler geliştirmiştir.

Yaklaşık olarak 1 ay sürecek olan anketimiz tamamlandığı zaman sonuçlar kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Sizde linke tıklayarak anketimize katılabilir ve halkın katılımı için paylaşımda bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ersin ÖZTÜRK


Ersin Öztürk
Ersin Öztürk, Kurucu

Asarda'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı, sosyolog, araştırma uzmanı, yerel yönetimler ve siyaset bilimi uzmanı, eğitimci ve yazar çizer


Görüşleriniz bizim için değerli..